Bez tytułu

„CZŁOWIEK – ŚRODOWISKO – INTEGRACJA” II EDYCJA KONKURSU (zakończona)

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

ogłasza konkurs pt.:

„CZŁOWIEK – ŚRODOWISKO – INTEGRACJA”

w ramach projektu:

współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: plastycznej oraz literackiej, dla dzieci w wieku szkolnym (IV-VI klasa szkoły podstawowej).

INTERESUJESZ SIĘ OCHRONĄ ŚRODOWISKA I MIEJSC CENNYCH PRZYRODNICZO W TYM OCHRONĄ OBSZARÓW NATURA 2000 – TEN KONKURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!!

Realizację II Edycji konkursu przewidziano w terminie styczeń – czerwiec 2019 r.:

Termin nadsyłania prac konkursowych został przedłużony do 10 maja 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: I połowa maja 2019 r.; wyłonienie trzech laureatów w każdej kategorii (plastycznej i literackiej).

„Letnia Szkoła Przyrodników” dla uczniów klas, w których wyłoniono laureatów oraz wręczenie nagród: dn. 11 czerwca 2019 r.

Atrakcyjne nagrody:

-tablety;

-udział w warsztatach dla wszystkich uczniów klas, w których wyłoniono laureatów, dodatkowo bezpłatny pobyt, obiad w dniu warsztatów oraz zorganizowany transport uczniów na miejsce warsztatów i powrót do miejsca lokalizacji szkoły podstawowej.

Konkurs jest skierowany dla dzieci i młodzieży zamieszkujących tereny gmin woj. dolnośląskiego, obszary których objęte są formą ochrony przyrody w ramach obszarów Natura 2000. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież z klas IV-VI szkoły podstawowej, z terenów gmin w powiecie wrocławskim, powiecie średzkim, powiecie trzebnickim; dzieci i młodzieży z gmin: Pielgrzymka, Jeżów Sudecki, Stara Kamienica, Lubomierz, Świerzawa, Lwówek Śląski, Wleń, Marciszów, Wojcieszów, Paszowice, Męcinka, Janowice Wielkie, Złotoryja gm. miejska, Złotoryja gm. wiejska, Bolków; dzieci i młodzieży z gmin: Stare Bogaczowice, Czarny Bór, Boguszów-Gorce, Jedlina Zdrój, Szczawno Zdrój, Wałbrzych, Nowa Ruda gm. wiejska, Kamienna Góra gm. wiejska, Kamienna Góra gm. miejska, Lubawka, Głuszyca, Mieroszów; dzieci i młodzieży z gmin: Krośnice, Cieszków, Twardogóra, Żmigród, Trzebnica, Milicz, Prusice, Wąsosz.

„Człowiek dla Natury – Natura dla człowieka. Koegzystencja zamiast konkurencji w dolnośląskich obszarach Natura 2000” nr POIS.02.04.00-00-0057/16

II OGŁOSZENIE O KONKURSIE UPWR II EDYCJA

REGULAMIN KONKURSU II EDYCJA-p